Загальна інформація

Витрати видавничої компанії за розміщення статті у Збірнику є комплексними та здійснюються на всіх етапах процесу публікації статті.

Автори проводять оплату за публікацію статті та її розміщення у відкритому доступі під ліцензією Creative Commons.

Процес публікації статті, який включається у вартість, передбачає реалізацію таких етапів:

1. Редакційний аналіз – здійснення первинної технічної перевірки та перевірки дотримання етики публікації;

2. Редакційне адміністрування – забезпечення процесу рецензування;

3. Контроль якості – проведення остаточної перевірки на відповідність рукопису та процесу його рецензування інструкціям і політикам журналу.

Процес публікації статті від її первинної подачі до публікації остаточної версії (після виправлень за результатами рецензування) та проведення оплати триває до 10 тижнів.

Процес та умови оплати

Плата за публікацію статті здійснюється виключно після її рецензування та прийняття до публікації у Збірнику. Автор здійснює оплату після отримання відповідного повідомлення від редакції Збірника у зручний для себе спосіб:

— за допомогою платіжної картки;

— через банк на підставі виставленого рахунку-фактури.

Вартість публікації статті у Збірнику наведена за посиланням.

Платниками за публікацію статті можуть бути треті особи. У цьому випадку в призначенні платежу обов’язково слід вказувати за якого саме автора здійснюється оплата.

Ми радимо здійснювати оплату своєчасно, оскільки стаття буде розміщена у Збірнику виключно після надходження коштів.

При не своєчасній оплаті за статтю редакція залишає за собою право перенести публікацію в наступний номер Збірника. За неоплату стаття знімається з публікації.

Отримання знижки

Наше видавництво розуміє, що автори мають різні фінансові можливості, тому надає знижки на оплату за публікацію статті, які залежать від доходу країни, з якою пов’язані більшість авторів статті. Для отримання такої знижки необхідно про це вказати при поданні статті. Перелік країн, для яких діють знижки, можна знайти за наведеним вище посиланням.

«ФІНТЕХАЛЬЯНС» переглядає цінову політику щодо вартості публікацій у Збірнику двічі на рік.